Azi 26.05.2017 Rezultatul selectiei dosarelor de concurs, inregistrate  in vederea participarii la concursul din data de 31.05.2017 organizat in scopul ocuparii, pe durata nedeterminata a unor functii contractuale de executie: inspector de specialitate, grad profesional IA - 4 posturi; inspector de specialitate, grad profesional I - 3 posturi; referent IA- 2 posturi. vacante la Compartimentul Administrare Complex de agrement – Baza Sportiva Gheorgheni, Directia Evenimente publice si informare cetateni, Directia Generala Comunicare, dezvoltare locala si management proiecte Anunt privind organizarea unui concurs pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a unei functii contractuale de executie: referent, treapta profesionala IA- 1 post, vacanta la Biroul Ordine publica – zona V, Serviciul Ordine si siguranta publica, din cadrul Directiei Ordine publica si trafic rutier, Directia Generala Politia locala Anunt privind organizarea unui concurs pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a unei functii contractuale de executie: referent, treapta profesionala IA- 1 post, vacant la Serviciul Evidenta persoanelor, baze de date si relatii publice, din cadrul Directiei lnspectie si Control, Directia Generala Politia locala Anunt privind organizarea unui concurs pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a unor functii contractuale de executie: referent, treapta profesionala II- 1 post; paznic - 1 post. vacante la Serviciul Paza, Directia Generala Politia locala Curs valutar : € = 4.5573 , $ = 4.0641

Sedinte » Sedinta consiliulului local din data de 29 02 2012

1. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii nr. 238/2008 (constituirea Comisiei pentru validarea mandatelor consilierilor locali aleşi la 1 iunie 2008 în Consiliul local al municipiului Cluj-Napoca), astfel cum a fost modificată prin Hotărârea nr. 485/2008.

2. Proiect de hotărâre privind aprobarea P.U.D. construire case de vacanţă P+E, Colonia Făget nr. 18J; beneficiari: Pop Maria, Pop Florina-Ioana şi Pop Florin-Virgil.

3. Proiect de hotărâre privind aprobarea P.U.D., construire casă unifamilială P+M, Colonia Făget nr. 6A; beneficiară: Chiş Mihaela Cristina.

4.  Proiect de hotărâre privind aprobarea P.U.D., două case familiale S+P+2E, str. Târnavelor nr. 27; beneficiar: Alicu Dorin

5. Proiect de hotărâre privind atribuirea de denumiri unor străzi noi din municipiul Cluj-Napoca.

6. Proiect de hotărâre privind trecerea din domeniul public al municipiului Cluj-Napoca în domeniul privat al acestuia şi demolarea unei părţi din imobilul situat în municipiul Cluj-Napoca, str. Şt. O. Iosif nr. 1-3.

7. Proiect de hotărâre privind completarea Hotărârii nr. 178/1999 (aprobarea Procesului-verbal nr. 32/1999 al Comisiei de negociere privind vânzarea spaţiilor cu altă destinaţie, construite din fondurile statului, potrivit prevederilor H.G. nr. 505/1998.

8. Proiect de hotărâre privind alocarea sumei de 65.000 lei, de la bugetul local pe anul 2012, pentru sprijinirea activităţii Serviciului Mobil de Urgenţă, Reanimare şi Descarcerare Cluj, constând în acordarea a două mese/zi (prânz şi cină) pentru 10 persoane.

9. Proiect de hotărâre privind alocarea sumei de 1.000.000 lei, de la bugetul local pe anul 2012, Spitalului Clinic Municipal Cluj-Napoca, pentru finanţarea unor cheltuieli de administrare şi funcţionare.

10. Proiect de hotărâre privind aprobarea unor măsuri de funcţionare a Asociaţiei de Dezvoltarea Intercomunitară ECO-METROPOLITAN Cluj.

11. Proiect de hotărâre privind aprobarea unor măsuri referitoare la organizarea şi funcţionarea aparatului de specialitate al primarului municipiului Cluj-Napoca şi ale unor servicii publice din subordinea Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca.

Anexa

12. Informare privind documentaţia „Imobil de birouri şi servicii – Europa Business Center”, str. Constanţa nr. 19-21.