Azi 30.03.2017 Anunt colectiv privind emiterea unor acte administrative fiscale Curs valutar : € = 4.5446 , $ = 4.2325

Sedinte » Sedinta consiliulului local din data de 22 03 2011

1. Proiect de hotarare privind unele masuri referitoare la organizarea si functionarea aparatului de specialitate al primarului municipiului Cluj-Napoca.

2. Proiect de hotarare privind unele masuri referitoare la reoganizarea si functionarea Directiei de Asistenta Sociala si Medicala ca serviciu in subordinea Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca.

3. Proiect de hotarare privind aprobarea suplimentarii numarului de posturi (cu 20) la Centrul Bugetar de administrare crese – serviciu public in subordinea Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca.

31. Proiect de hotarare privind alocarea sumei de 4.500.000 lei de la bugetul local pe anul 2011 Regiei Autonome de Transport Urban de Calatori Cluj-Napoca, din care 4.345.000 de lei, in vederea acordarii subventiei pe mijloacele de transport in comun studentilor posesori ai unuia dintre cele patru carduri: Stud-Card, ISIC Student, Euro<26 Student si OMNIPASS, in perioada ianuarie-decembrie a.c. (cu exceptia vacantelor), 40.000 de lei de la bugetul local pe anul 2011 pentru transportul elevilor din Colonia Sopor la scolile din Cluj-Napoca, in perioada 1 ianuarie–31 decembrie a.c. (cu exceptia vacantelor) si 115.000 lei de la bugetul local pe anul 2011 pentru transportul elevilor din Pata Rat la scolile din Cluj-Napoca, in perioada 1 ianuarie–31 decembrie a.c. (cu exceptia vacantelor), cu sprijinul Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca.